WPML not installed and activated.

Status prawny

Nasz Instytut jest zatwierdzony prawnie

Nasz Instytut ma już dziesięcioletenie doświadczenie, wsparte przez doradców prawnych i asystentów. Wypełniliśmy wszystkie procedury związane z prawnymi wymaganiami założenia i uznania naszego Instytutu.

Nie ma żadnej drogi na skróty. Wszystko musi być zgodne z prawem i poczynione we właściwym kierunku w celu założenia firmy. Nasz Instytut uzyskał wszelkie pozwolenia od polskich władz do prowadzenia działalności związanej z tradycyjnym tybetańskim systemem medycznym.

Według prawa działamy w następujących dziedzinach:

  1. akceptacja i zgoda dla Instytutu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej Sp. z o.o.,
  2. usługi zdrowotne świadczone przez specjalistę medycyny tybetańskiej i tradydycjnego ziołolecznictwa oraz
  3. sprzedaż naszych zarejestrowanych tybetańskich mieszanek – supelementów diety o wysokiej jakości.

Wszystkie oferowane przez Instytut suplementy zostały przebadane i dopuszczone przez Główny Inspektorat Sanitarny.
Poniżej znajduje się lista suplementów w rejestrze Departamentu Żywności Prozdrowotnej:
Lista suplementów w wykazie z 2008 roku
Lista suplementów w wykazie z 2009 roku

Nasz Instytut przeznaczony jest do promocji medycyny tybetańskiej i jej wkładu jako holistycznego podejścia do opieki zdrowotnej w oparciu o wysokie standardy usług klinicznych w zgodzie ze standardami polskimi i europejskimi.

Jego Świątobliwość Dalajlama i administracja tybetańska wiążą duże nadzieje z Tybetańskim Instytutem Medycyny i Astrologii z jego główną siedzibą w Indiach. Na mnie, jako absolwencie tego Instytutu, również ciąży ta odpowiedzialność. Wspomniana wyżej zgoda prawna i wsparcie od Rządu daje naszemu Instytutowi nowe możliwości, aby rozwijać i wzbogacać tradycyjny tybetański system medyczny.

Przy wsparciu Tybetańskiego Instytutu Medycyny i Astrologii i mojego wielkiego nauczyciela, czcigodnego doktora Jesiego Dondena, byłego osobistego lekarza Jego Świątobliwości Dalajlamy, i z ich błogosławieństwem zdołałem szczęśliwie wypełnić wszystkie etapy konieczne do ustanowienia naszego Instytutu.

Mam wielki zaszczyt i przywilej współpracować z wielkim i słynnym lekarzem tybetańskim, doktorem TASHIM YANGPHELEM, kierownikiem Tashigang Herbal Centre w Indiach. Nasza współpraca to jednocześnie ponad dwudziestoletnia przyjaźń.

28 lipca 2009 roku Jego Świątobliwość Czternasty Dalajlama – duchowy przywódca narodu tybetańskiego, laureat Pokojowej Nagrody Nobla w 1989 roku i złotego medalu Kongresu Stanów Zjednoczonych w 2007 roku – otworzył naszą Tradycyjną Tybetańską Klinikę Ziołolecznictwa dla dobra ludzi w Polsce, w Europie i na całym świecie. Bardzo się cieszymy, że metody stosowane w tradycyjnym tybetańskim systemie medycznym są dostępne teraz w Polsce.

Jego Świątobliwość Dalajlama doradza, aby lekarze tybetańscy zawsze mieli altruistyczne nastawienie i ludzkie podejście do bardziej efektywnego leczenia pacjentów.

Marzeniem naszego Instytutu jest aby Jego Świątobliwość Dalajlama żył długo, a Polska stała się ważnym europejskim krajem.

Copyright 2024 | Institute of Traditional Tibetan Medicine Co. Ltd.