WPML not installed and activated.

Korzyści

KORZYŚCI TRADYCYJNEGO TYBETAŃSKIEGO SYSTEMU MEDYCZNEGO

W nowym tysiącleciu najlepszym sposobem na uzyskanie korzyści zdrowotnych w długiej perspektywie może być korzystanie z tradycyjnego tybetańskiego systemu medycznego. Ten starożytny system, który przetrwał wiele stuleci, wciąż zachowuje swą oryginalność z jego akceptacją modyfikacji przedstawionych przez wielkich lekarzy i specjalistów w oparciu o kliniczne, analityczne i naukowe wyniki, bez rozbieżności czy też zniekształcenia oryginalnego tekstu nauk. Suplementy diety, jakie posiada ten system, mają bardzo małe lub żadne efekty uboczne, gdyż są czysto ziołowe. Nasz system jest bardzo skuteczny w ogólnej opiece zdrowotnej oraz przy ostrych i chronicznych chorobach, gdyż przynosi wiele dobrych i pozytwynych efektów dla pacjentów. System ten charakteryzuje się przede wszystkim tym, że leczy naturalne choroby za pomocą naturalnych leków i podtrzymuje równowagę między pięcioma elementami. To wszystko pod okiem doświadczonych i uczonych lekarzy.

Moc daru natury od Matki Ziemi w postaci leczniczych roślin, ziół, minerałów, owoców itd.

Jednym z bogactw kultury tybetańskiej jest wiedza o leczniczych roślinach, ziołach, owocach i minerałach. Tybetańskie ziołowe suplementy diety, w formie pigułek, są przygotowywane w tradycyjnych zakładach farmaceutycznych pod nadzorem specjalistów medycyny tybetańskiej. Wszystkie składniki są dobrze znane i pochodzą z różnych części leczniczych roślin i ziół (np. korzenie, liście, kwiaty, gałęzie, nasiona i kora itp.), i minerałów. Tradycyjne tybetańskie ziołowe suplementy diety są darem i błogosławieństwem od Matki Ziemi i Buddy Medycyny.

Równowaga pięciu elementów

Tradycyjny system medycyny tybetańskiej jest nauką i filozofią buddyjską, która stosuje holistyczne podejście do opieki zdrowotnej i bierze pod uwagę pięć podstawowych elementów natury, który budują ludzkie ciało i umysł. Są to: ziemia, woda, ogień, wiatr i przestrzeń. Celem jest zachowanie równowagi między tymi pięcioma elementami, aby ciało i umysł były zdrowe. W tych trudnych czasach ten starożytny system medyczny wciąż korzysta z tradycyjnych tybetańskich ziołowych suplementów diety i porad dotyczących stylu życia, pozytywnego myślenia, medytacji i ćwiczeń fizycznych, aby wyleczyć ciało z braku witamin i minerałów, przywrócić utraconą energię i poprawić siłę psychiczną. Te suplementy nie są lekarstwami; są to czyste, naturalne mikstury ziołowe, stosowane od wielu stuleci. Zostały stworzone, aby pomóc w przywróceniu ciału i umysłowi naturalnego stanu równowagi. Służą do tego, by umożliwić ciału szybkie wyjście ze stanu braków i nierównowagi energetycznej. Suplementy te ponadto regulują normalne funkcje ciała i emocje. Były skuteczne przez ponad tysiąc lat i są bardzo pomocne i efektywne nawet dzisiaj. Po pierwsze, tradycyjne tybetańskie ziołowe suplementy diety działają, aby zapobiec wszelkim elementom choroby w ciele fizycznym oraz by zapobiec zaburzeniom emocjonalnym. Ponadto, natychmiast wspierają organ, w którym rozpoczął się problem. Dodatkowo pomagają przy usunięciu głównego źródła choroby i nadają siłę i moc, aby przywrócić normalne funckcjonowanie organów w codziennym życiu.

Copyright 2024 | Institute of Traditional Tibetan Medicine Co. Ltd.